ملات فوق سبک با خاصیت عایق حرارتی، رطوبتی و صوتی

ملات فوق سبک

عدم واکنش پذیری در برابر آتش

ضد قارچ، کپک و باکتری

اجرای فنی و تخصصی

شرکت رامان فیدار سازه با هدف تولید محصولات با خاصیت عایق حرارتی ، عایق رطوبتی و عایق صوتی اقدام به معرفی پکیج محصولات خود با نام های ایزولکپ، ایزولسن، ایزولتکو نموده است. این مصالح نوین ساختمانی با کیفیت بالا و قیمت تمام شده اقتصادی، رقیب قدرتمند محصولات سنتی موجود در بازار در حوزه عایق های ساختمانی می باشد.

لازم به ذکر است که این محصولات تحت لیسانس و نظارت شرکت ادیلتکو ایتالیا و مطابق با استانداردهای روز دنیا تولید می گردد. اثربخشی فوق العاده این محصولات در عایقکاری رطوبتی، حرارتی و صوتی ساختمان ها، ضمن صرفه جویی در مصرف انرژی، محیطی سالم، ایمن و توام با آسایش را برای ساکنین آن به ارمغان می آورد.

محصولات رامان فیدار سازه در حوزه ملات خشک آماده با خاصیت بالای عایق رطوبتی، صوتی و حرارتی می باشد که از دانه های سبک پلیترم ( Politerm ) و افزودنی های خاص تشکیل شده است. این محصولات برای استفاده در سقف، بام، زیر زمین، تراس و بالکن کاربرد دارند. در ادامه به بررسی محصولات و خواص آن خواهیم پرداخت.

عایق حرارتی ، عایق صوتی
ملات خشک آماده
ملات خشک عایق حرارتی ، عایق رطوبتی ، عایق صوتی

از مهمترین ویژگی های این محصولات می توان به موارد زیر اشاره نمود

 • خاصیت عایق حرارتی، عایق رطوبتی و عایق صوتی بسیار بالا
 • اجرای مکانیزه و سرعت اجرای بالا
 • خاصیت ضد قارچ و باکتری
 • قابل استفاده برای دیوارهای داخلی، دیوارهای میانی، دیوارهای دوجداره و نمای خارجی و سقف ها
 • فوق العاده سبک و با قابلیت ترمیم پذیری بالا
 • خاصیت تراوایی بسیار بالا در محیط های مرطوب
 • فاقد هرگونه مواد شیمیایی و مضر برای انسان و محیط و نیز کیفیت +A برای هوای داخلی ساختمان
 • قابل استفاده در نماهای نامنظم و اشکال پیچیده معماری
 • قابلیت اجرا بر روی تمامی سطوح ناهموار و مصالح ترکیبی
 • از بین بردن پل های حرارتی
 • حفظ خواص عایقکاری در گذر زمان 
عایق حرارتی ، عایق رطوبتی ، عایق صوتی
ملات خشک آماده عایق حرارتی رطوبتی

ایزولسن230 (ISOLSAN)

ملات خشک آماده، فوق سبک و با خواص بالای عایق رطوبتی حرارتی و صوتی جهت اندودکاری دیوارهای داخلی، خارجی و سقف ها، تشکیل شده از دانه های سبک Politerm و افزودنى هاى مخصوص، ویژه‌ عایق کاری رطوبتی در مناطقی که از میزان بالای رطوبت رنج می‌برند

isolteco-200-200

ایزولتکو 230/150/110

ملات خشک آماده، فوق سبک و با خاصیت بالای عایق رطوبتی حرارتی و صوتی بوده که از دانه‌های سبک Politerm و افزودنی های خاص تشکیل شده است. این محصولات برای سیستم عایق بندی دیوارهای خارجی، دیوارهای داخلی، سقف ها، حذف پل‌های حرارتی و محافظت از نمای ساختمان در برابر باران مناسب هستند.

ایزولکپ 800/525/500

ملات پایه سیمانی آماده و فوق سبک فیبردار با خاصیت بالای عایق حرارتی جهت کف سازی، تشکیل شده از دانه‌های سبک Politerm که در حین تولید با مواد و افزودنی های خاص مخلوط می شوند. وجود فیـبر در این محصولات باعث افزایش مقـاومت فشـاری محصول می شود. این محصولات مناسب برای کف سازی پارکینگ، بام های روف گاردن و موارد مشابه می باشد.

ایزولکپ 300/250/110

ملات پایه سیمانی آماده و فوق سبک با خاصیت بالای عایق حرارتی جهت کف سازی، تشکیل شده از دانه‌های سبک Politerm که در حین تولید با مواد و افزودنی های خاص مخلوط می شوند. این محصولات دارای مقاومت فشاری پایینی می باشد و مناسب برای کفسازی می باشد.